Survivor’da dördüncü eleme adayı belli oldu! Acun Ilıcalı yeni sisteme geçildiğini açıkladı

Survivor All Star’da haftalar ilerledikçe heyecan daha da arttı. Haftanın son eleme adayı da belli oldu. Mavi Takım 12-3 yenilerek bir ismi daha eleme adayı olarak belirledi. Acun Ilıcalı yeni sisteme geçildiğini açıkladı ve detayları anlattı.

“DÜŞMANIMIN DÜŞMANI BENİM DOSTUMDUR”

Nagihan “Bizim kırmızı takımın kadınlarıyla gurur duyuyorum. Ne kadar bize kötü de konuşsalar, dün şöylelerdi bugün böyleler gibi söylense de neden toplandığımız apaçık ortada. Düşmanımın düşmanı benim dostumdur. Bu kızla (Aleyna) benim ekstra düşman olmama sebep olan kişi de sendin. Beni uzak tut dedin ben uzaklaştırmaya çalıştım. Sonra da konu buralara kadar geldi. Onun öncesinde evet elektrik almıyordum ama ortak bir konumuz vardı. Şimdi ne oldu?” dedi.

DENGELER ÇOK DEĞİŞTİ

Aleyna “Bir haftadır takımda dengeler çok değişti. Nagihan’la çok büyük bir kavgamız oldu. Aynı yolu bile birlikte yürümedik. Daha sonra aslında ortak şeyden nefret etmemiz bizi birbirimize yakınlaştırdı diyebilirim” dedi.

SURVİVOR’DA YENİ BİR DÖNEME GİRİLDİ

Konsey’de konuşan Acun Ilıcalı Survivor’da yeni bir döneme girildiğini açıkladı. Kırmızı ve Mavi Takım olarak son ada konseyiniz bu akşamdı. Peki bundan sonra ne olacak? Çok önemli gelişmeler olacak. Sistemde farklılıklar olacak. Survivor’da bundan sonra kadın erkek karışık aday olabileceksiniz. Yani düellolarda erkek ya da kadın olma zorunluluğu yok. 2. büyük haberimiz de takımlar haftalık kaptanlık sistemine geçiyor. 3. haber de Survivor’da haftalar artık 4 gün. Bütün dünyada 7 gün olan hafta Survivor’da 4 gün olacak. Yani hızlandırılmış elemeler olacak. Artık 3 dokunulmazlık oynanacak ve 4 aday çıkacak.

PEKİ NASIL OLACAK ADAY BELİRLEME?

3 dokunulmazlık 3 aday ve 4. aday haftanın en kötü performansı olacak. Eğer bu kişi zaten adaysa onun bir üstündeki aday olacak. Yani aday olmayanlar arasında en kötü performanslı olan aday olacak. Şayet eşitlik varsa genel performansa bakılacak. Eğer yüzdeler de eşitse aldığı galibiyet sayısı fazla olana bakılacak. Ama yüzdelerin eşit olması pek olası görünmüyor.

SON ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Mavi Takım haftanın 4. eleme adayını oylama sonucu belirledi. Yunus Emre, Batuhan Karacakaya, Sercan Yıldırım’ın ardından 4. eleme adayı ise Furkan oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir